Това е новият „Нова спорт“! Очаквай от 10 до 16 май (ПРОГРАМА)

ПРОГРАМАТА НА НОВА СПОРТ ЗА СЕДМИЦАТА 10.05.2010 – 16.05.2010

Понеделник, 10 май 2010 г.

12:00 Хокей на лед, Световно първенство Германия 2010, Норвегия – Швеция, мач от предварителна група „C”, запис

14:00 „Легендите на бокса” – предаване за професионален бокс, повторение

15:00 Хъл С – Ливърпул, мач от английската Висша лига, запис

17:10 Хокей на лед, Световно първенство Германия 2010, САЩ – Дания, мач от предварителна група „D”, директно

19:30 „Нокаут” – магазинно предаване за професионален бокс, повторение

20:00 Обзор на кръга в Премиършип

21:10 Хокей на лед, Световно първенство Германия 2010, Латвия – Канада, мач от предварителна група „B”, директно

23:30 Хокей на лед, Световно първенство Германия 2010, Германия – Финландия, мач от предварителна група „D”, запис

Вторник, 11 май 2010 г.

12:00 Хокей на лед, Световно първенство Германия 2010, Латвия – Канада, мач от предварителна група „B”, повторение

14:00 Обзор на кръга в Премиършип, повторение

15:00 Арсенал – Фулъм, мач от английската Висша лига, запис

17:10 Хокей на лед, Световно първенство Германия 2010, Русия – Казахстан, мач от предварителна група „А”, директно

19:30 Атлетикс – магазинно предаване за лека атлетика, повторение

20:00 „Премиършип Токшоу” – предаване за английски футбол, директно

21:10 Хокей на лед, Световно първенство Германия 2010, Швеция – Франция, мач от предварителна група „С”, директно

23:30 Хокей на лед, Световно първенство Германия 2010, Чехия – Норвегия, мач от предварителна група „С”, запис

Сряда, 12 май 2010 г.

12:00 Хокей на лед, Световно първенство Германия 2010, Русия – Казахстан, мач от предварителна група „А”, повторение

14:00 „Премиършип Токшоу”, предаване за английски футбол, повторение

15:00 Манчестър Ю – Стоук С, мач от английската Висша лига, повторение

17:10 Хокей на лед, Световно първенство Германия 2010, Дания – Германия, мач от предварителна група „D”, директно

19:30 „Магията на ФА Къп” – предаване за Купата на Футболната Асоциация, класически мачове, повторение

21:10 Хокей на лед, Световно първенство Германия 2010, Финландия – САЩ, мач от предварителна група „D”, директно

23:30 Хокей на лед, Световно първенство Германия 2010, Канада – Швейцария, мач от предварителна група „В”, запис

Четвъртък, 13 май 2010 г.

12:00 Хокей на лед, Световно първенство Германия 2010, Финландия – САЩ, мач от предварителна група „D”, повторение

14:00 Обзор на кръга в Премиършип, повторение

15:00 Челси – Уигън, мач от английската Висша лига, повторение

17:10 Хокей на лед, Световно първенство Германия 2010, Русия – Беларус, мач от предварителна група „А”, директно

19:30 „Легендите на бокса” – предаване за професионален бокс, повторение

20:30 Атлетикс – магазинно предаване за лека атлетика

21:10 „Хокей на лед, Световно първенство Германия 2010, Швеция – Чехия, мач от предварителна група „С”, директно

23:30 Хокей на лед, Световно първенство Германия 2010, Казахстан – Словакия, мач от предварителна група „А”, запис

Петък, 14 май 2010 г.

12:00 Хокей на лед, Световно първенство Германия 2010, Швеция – Чехия, мач от предварителна група „С”, повторение

14:00 Спидуей 2010 – за голямата награда на Швеция, повторение

17:10 Хокей на лед, Световно първенство Германия 2010, мач от квалификационната фаза (2А-3D), директно

19:00 Лека атлетика – Диамантена Лига 2010 – турнир в Доха, Катар, директно

22:30 Хокей на лед, Световно първенство Германия 2010, мач от квалификационната фаза (1D-3A), запис

00:30 „Легендите на бокса” – предаване за професионален бокс

Събота, 15 май 2010 г.

12:00 Хокей на лед, Световно първенство Германия 2010, мач от квалификационната фаза (1C-3B), запис

14:00 УЕФА Шампионска лига – магазинно предаване

14:30 „Преди кръга” – предаване за английски футбол, директно

16:30 Студио „ФА Къп”, директно

17:00 Челси – Портсмут, финал за Купата на Футболната Асоциация, директно

18:55 Студио „ФА Къп” и финални коментари и анализи за футболния сезон в Англия, директно

20:00 „Магията на ФА Къп” – предаване за Купата на Футболната Асоциация, класическите мачове на Тотнъм, повторение

20:30 „Нокаут” – магазинно предаване за професионален бокс

21:10 Хокей на лед, Световно първенство Германия 2010, мач от квалификационната фаза (1А-2D), директно

23:30 Хокей на лед, Световно първенство Германия 2010, мач от квалификационната фаза (1B-2C), запис

Неделя, 16 май 2010 г.

12:00 „Магията на ФА Къп” – предаване за Купата на Футболната Асоциация, класически мачове, повторение

13:30 Атлетикс – магазинно предаване за лека атлетика, повторение

14:00 Лека атлетика – Диамантена Лига 2010 – турнир в Доха, Катар, повторение

17:10 Хокей на лед, Световно първенство Германия 2010, мач от квалификационната фаза (3D-1A), директно

19:30 УЕФА Шампионска лига – магазинно предаване, повторение

20:00 „Легендите на бокса” – предаване за професионален бокс

21:10 Хокей на лед, Световно първенство Германия 2010, мач от квалификационната фаза (1C-2B), директно

23:30 Хокей на лед, Световно първенство Германия 2010, мач от квалификационната фаза (2D-3A), запис

Коментари (0)

Публикувано в на 4 май 2010 г.