Пълна седмична програма на „Нова спорт“ (17 – 23 май)

Програмата на Нова спорт за седмицата 17.05.2010 – 23.07.2010

Понеделник, 17 май 2010 г.

12:00 Хокей на лед, Световно първенство Германия 2010, мач от квалификационната фаза (1C-2B), запис

14:00 „Легендите на бокса” – предаване за професионален бокс, повторение

15:00 Бърнли – Тотнъм, мач от английската Висша лига, запис

17:10 Хокей на лед, Световно първенство Германия 2010, мач от квалификационната фаза (1D-2A), директно

19:30 „Нокаут” – магазинно предаване за професионален бокс, повторение

20:00 Обзор на финала за ФА Къп

20:30 „Магията на ФА Къп” – предаване за Купата на Футболната Асоциация, класическите мачове на Тотнъм, повторение

21:10 Хокей на лед, Световно първенство Германия 2010, мач от квалификационната фаза (2C-3B), директно

23:30 Хокей на лед, Световно първенство Германия 2010, мач от квалификационната фаза (3C-1B), запис

Вторник, 18 май 2010 г.

12:00 Хокей на лед, Световно първенство Германия 2010, мач от квалификационната фаза (1D-2A), повторение

14:00 „Светът на Премиършип”, предаване за английски футбол, повторение

14:30 Обзор на финала за ФА Къп, повторение

15:00 Уест Хям – Манчестър С, мач от английската Висша лига, повторение

17:10 Хокей на лед, Световно първенство Германия 2010, мач от квалификационната фаза (2A-2D), директно

19:30 Атлетикс – магазинно предаване за лека атлетика, повторение

20:00 „Премиършип Токшоу” – предаване за английски футбол, директно

21:10 Хокей на лед, Световно първенство Германия 2010, мач от квалификационната фаза (1A-1D), директно

23:30 Хокей на лед, Световно първенство Германия 2010, мач от квалификационната фаза (1B-1C), запис

Сряда, 19 май 2010 г.

12:00 Хокей на лед, Световно първенство Германия 2010, мач от квалификационната фаза (1B-1C), повторение

14:00 „Премиършип Токшоу”, предаване за английски футбол, повторение

15:00 Арсенал – Фулъм, мач от английската Висша лига, повторение

17:00 Спидуей 2010 – за голямата награда на Швеция, повторение

20:00 Лека атлетика – Диамантена Лига 2010 – турнир в Доха, Катар, повторение

22:00 Челси – Портсмут, финал за Купата на Футболната Асоциация, повторение

00:00 „Светът на Премиършип”, предаване за английски футбол, повторение

Четвъртък, 20 май 2010 г.

12:00 10 Хокей на лед, Световно първенство Германия 2010, мач от квалификационната фаза (1A-1D), повторение

14:00 Атлетикс – магазинно предаване за лека атлетика, повторение

14:30 „Магията на ФА Къп” – предаване за Купата на Футболната Асоциация, класическите мачове на Тотнъм, повторение

15:00 Челси – Портсмут, финал за Купата на Футболната Асоциация, повторение

17:10 Хокей на лед, Световно първенство Германия 2010, първи четвъртфинал, директно

19:30 „Легендите на бокса” – предаване за професионален бокс, повторение

20:30 Атлетикс – магазинно предаване за лека атлетика

21:10 Хокей на лед, Световно първенство Германия 2010, втори четвъртфинал, директно

23:30 Хокей на лед, Световно първенство Германия 2010, трети четвъртфинал, запис

Петък, 21 май 2010 г.

12:00 Хокей на лед, Световно първенство Германия 2010, първи четвъртфинал, повторение

14:00 „Нокаут” – магазинно предаване за професионален бокс, повторение

14:30  Обзор на финала за ФА Къп, повторение

15:00 Манчестър Ю – Стоук С, мач от английската Висша лига, повторение

17:00 Хокей на лед, Световно първенство Германия 2010, втори четвъртфинал, повторение

19:00 „Нокаут” – магазинно предаване за професионален бокс

19:30 УЕФА Шампионска лига – магазинно предаване

20:00 „Светът на Премиършип”, предаване за английски футбол

20:30 „Магията на ФА Къп” – предаване за Купата на Футболната Асоциация

22:30 Хокей на лед, Световно първенство Германия 2010, четвърти четвъртфинал, запис

00:30 „Легендите на бокса” – предаване за професионален бокс

Събота, 22 май 2010 г.

12:00 Хокей на лед, Световно първенство Германия 2010, трети четвъртфинал, повторение

14:00 УЕФА Шампионска лига – магазинно предаване

14:30 „Магията на ФА Къп” – предаване за Купата на Футболната Асоциация, класическите мачове на Тотнъм, повторение

15:00 Хокей на лед, Световно първенство Германия 2010, първи полуфинал, директно

17:20 Обзор на финала за ФА Къп, повторение

17:50 „Магията на ФА Къп” – предаване за Купата на Футболната Асоциация, класическите мачове на Тотнъм

18:20 Атлетикс – магазинно предаване за лека атлетика, повторение

19:00 Хокей на лед, Световно първенство Германия 2010, втори полуфинал, директно

21:15 Спидуей 2010 – за голямата награда на Чехия, директно

00:00 „Нокаут” – магазинно предаване за професионален бокс, повторение

Неделя, 23 май 2010 г.

12:00 „Магията на ФА Къп” – предаване за Купата на Футболната Асоциация, класически мачове, повторение

14:00 „Светът на Премиършип”, предаване за английски футбол, повторение

14:30 Атлетикс – магазинно предаване за лека атлетика, повторение

15:00 Лека атлетика – Диамантена Лига 2010 – турнир в Шанхай, Китай, директно

17:10 Хокей на лед, Световно първенство Германия 2010, мач от бронзовите медали, директно

19:30 „Нокаут” – магазинно предаване за професионален бокс, повторение

20:00 „Легендите на бокса” – предаване за професионален бокс

21:10 Хокей на лед, Световно първенство Германия 2010, финал, директно

00:00 „Магията на ФА Къп” – предаване за Купата на Футболната Асоциация, класическите мачове на Тотнъм, повторение

Коментари (0)

Публикувано в на 11 май 2010 г.