На живо: Пирин – Левски и Реал /М/ – Еспаньол

Спорт на живо от българските телевизии на 18 февруари 2016 г., събота

05.30 – F+ – Пряко: Тенис: Memphis Open, Мемфис – IV четвъртфинал (2017 ATP WORLD TOUR 250)

08:00 Голф: Пърт Супер9, трети кръг, директно

10.40 – БНТ HD – Световно първенство по ски алпийски дисциплини. слалом /жени/, І манш пряко предаване от Санкт Мориц /Швейцария/

13.00 – Диема – Футбол: Нефтофимик – Монтана, мач от Първа професионална лига, директно

13.55 – БНТ 1 – Световно първенство по ски алпийски дисциплини: Слалом /2 манш, жени/ пряко предаване от Санкт Мориц /Швейцария/

14.00 – F+ – Пряко: Футбол: Спортинг /Хихон/ – Атлетико /М/ (Примера Дивисион, сезон 2016/17)

14.30 – Диема Спорт 2 – Футбол: Бърнли – Линкълн Сити, мач за Купата на Футболната Асоциация, директно

15.00 – Диема Спорт – Футбол: Пирин – Левски, мач от Първа професионална лига, директно

15.35 – БНТ HD – Световно първенство по биатлон. щафета /мъже/ пряко предаване от Хохфилцен /Австрия/

16:00 Тенис: Открито първенство на Ротердам, първи полуфинал, директно

16.15 – Евроспорт 2 – Футбол, Бундеслига: Херта – Байерн, пряко

17.00 – Диема – Футбол: Хъдърсфилд Таун – Манчестър Сити, мач за Купата на Футболната Асоциация, директно

17.00 – Диема Спорт 2 – Футбол: Милуол – Лестър Сити, мач за Купата на Футболната Асоциация, директно

17.05 – БНТ HD – Формула Е. Квалификация за Е-при на Буенос Айрес – ІІІ кръг от световния шампионат за електроболиди пряко предаване

17.15 – Sport+HD – Пряко: Футбол: Реал /М/ – Еспаньол (Примера Дивисион, сезон 2016/17, В паузата: Kоментарно студио)

17.30 – Диема Спорт – Футбол: Локомотив ГО – Ботев Пловдив, мач от Първа професионална лига, директно

18.00 – Нова Спорт – Футбол: Марсилия – Рен, мач от френската Лига 1, директно

19.00 – БНТ HD – Баскетбол. Купа на България – полуфинал пряко предаване от Пловдив

19.30 – Диема Спорт 2 – Футбол: Уулвърхямптън Уондърърс – Челси, мач за Купата на Футболната Асоциация, директно

19.30 – Евроспорт 2 – Футбол, Бундеслига: Хамбургер – Фрайбург, пряко

19.30 – F+ – Пряко: Футбол: Депортиво /Ла Коруня/ – Алавес (Примера Дивисион, сезон 2016/17)

20.10 – Нова Спорт – Билярд: Мастърс 2017, втори ден, втора сесия, директно

20:30 Тенис: Открито първенство на Ротердам, втори полуфинал, директно

21.00 – БНТ HD – Формула Е. Е-при на Буенос Айрес – ІІІ кръг от световния шампионат за електроболиди пряко предаване

21.00 – Диема Спорт – Футбол: Лориен – Ница, мач от френската Лига 1, директно

21.45 – F+ – Пряко: Футбол: Севиля – Ейбар (Примера Дивисион, сезон 2016/17)

22.00 – Диема Спорт 2 – Баскетбол: Барселона Ласа/ Уникаха – Валенсия/Хербалайф Гран Канария, полуфинален мач за Купата на Краля, директно

00.00 – F+ – Пряко: Тенис: Memphis Open, Мемфис – I полуфинал (2017 ATP WORLD TOUR 250)

02:00 Хокей на лед: Чикаго Блекхоукс – Едмънтън Ойлърс, мач от Националната хокейна лига, директно

03.00 – Диема Спорт 2 – НБА: „Звездна събота“, състезание по баскетболни умения, стрелба за три точки и забивки, директно

03.30 – F+ – Пряко: Тенис: Memphis Open, Мемфис – II полуфинал (2017 ATP WORLD TOUR 250)

07:00 Голф: Пърт Супер9, четвърти кръг, директно

Виж Диема спорт

Виж Диема спорт HD

Виж Диема спорт 2

Виж Диема спорт 2 HD

Виж Диема

Виж Нова спорт

Виж TV+/Sport+HD – Спорт Плюс

Виж F+

Виж Sport+HD

Виж Eurosport 2

Виж Мтел Спорт 1

Виж БНТ HD

Виж БНТ 1

Спорт на живо: тук, тук, тук и тук

Коментари (0)

Публикувано в на 17 февруари 2017 г.