Избрани филми и нови сериали по PRO.BG + пълна седмична програма с онлайн видео и снимки

Избрани филми и нови сериали по PRO.BG + пълна седмична програма

Акценти от филмовата програма на PRO.BG за седмицата 7-13 юни

„Брегова охрана” – вторник, 8 юни от 22:15 часа
Оригинално заглавие: Gente di mare, 2005 (Сони)
Жанр: екшън, сериал, с1, еп1
Продължителност: 26 епизода по 60 мин
Участват: Лоренцо Креспи, Ванеса Гравина, Джузепе Дзено и др.

Сериалът „Брегова охрана” е заснет край южните брегове на Италия и представя интересните случай на бреговата охрана в Калабрия, техните всекидневни спасителни операции, както и личните им проблеми, с които те се сблъскват, помагайки на другите. Когато началникът на пристанището в Тропеа е заподозрян в извършването на убийството на млада жена, Анджело Самарко, талантлив млад офицер от бреговата охрана и израснал в същото градче, е натоварен с разрешаването на случая, като същевременно трябва да ръководи администрацията, която е пълна с хора, лоялни на бившия ръководител. Неговото завръщане в Тропеа не е лишено и от лични драми, тъй като Анджело се събира с любовта си от тийнейджърските години Маргерита, която има връзка с неговия доведен брат Тони.

Богати съпруги” – четвъртък, 10 юни от 15:00 часа
Държава: Холандия
Година: 2005
Жанрове: Драма, сериал сезон 2, eп1
Режисьор: Уил Копман
В ролите: Линда де Мол, Анет Малхербе, Сузан Висер

Сериалът разказва за четири богати съпруги, които живеят в холандския Бевърли Хилс. Първата, Черил, е омъжена за певеца Мартин Морейро, който е на върха на класациите по времето, когато те решават да се преместят. Черил е бременна и заедно със съпруга си решават да наемат бавачка от Тайланд, която очевидно има трудности да овладее холандскит. Втората героиня Клер търси мъж, който да реши финансовите й проблеми след кончината на съпруга й. Вилемин, следващата персона в сериала, неуспешно се опитва да разнообрази сексуалният си живот, докато Анук спи с всеки срещнат, въпреки че още има чувства към бившия си съпруг Том.

Бягство” – петък, 11 юни от 19:45 часа
Оригинално заглавие: Fled, 1996 (MGM)
Жанр: екшън, комедия, приключенски
Участват: Салма Хайек, Стивън Болдуин, Лорънс Фишбърн, Уил Патън

Двама затворници бягат, преследвани са от убиец, нает от гангстер, гонещ единия от тях заради важно доказателство.

„Долината на прозрението” – събота, 12 юни от 17:00 часа
Оригинално заглавие: The Valley of Light, 2007
Жанр: драма
Участват: Крис Клайн, Гретчен Мол, Зак Майлс, Джей О. Сандерс, Джеф Пери, Джоф Пиърсън, Стивън Тоболовски, Робърт Проски

Ноа (Крис Клайн) е бездомен ветеран от Втората световна война, който се установява в малко градче в Северна Каролина. Там той среща Елинор (Гретчен Мол), овдовяла заради войната жена, и нямо момче, чийто баща го е изоставил. Елинор разрешава на Ноа да живее в рибарска колиба, разположена в семейната й ферма, докато съвсем неусетно двамата се влюбват един в друг. Ноа е невероятен рибар и планира да изкарва прехраната си с риболов, като една от целите му е да улови легендарен гигантски костур, плуващ в езеро наблизо. Но когато трагедия сполетява градчето, Ноа е изправен пред трудно решение…

ПРОГРАМАТА НА PRO.BG ЗА СЕДМИЦАТА 7-13 ЮНИ

ПОНЕДЛЕНИК, 7 ЮНИ

7:00         Новините с Яна Грудева и Георги Любенов

10:00       Антракт

11:00       „Лейър Кейк” – криминален с Даниел Крейг

13:00       Новините

13:30       Телестар

14:00       Най-доброто за теб – с2, еп6

15:00       Богати съпруги – с1, eп6

16:00       Тангото на Джулия – с1, еп6

17:00       Новините

17:30       Баровки – с2, еп8

17:50       Вярвай ми – еп8

18:45       Новините

19:45       „Трима крале” – военна драма с Джордж Клуни, Марк Уолбърг, Айс Кюб

21:45       Новините

22:15       Отряд за бързо реагиране 2 – eп17

23:15       Смъртоносна битка – еп7

0:05         Новините

1:00         Антракт

2:00         Отряд за бързо реагиране 2 – eп17

3:00         Смъртоносна битка – еп7

4:00         Богати съпруги – с1, eп6

5:00         Тангото на Джулия – с1, еп6

6:00         Вярвай ми – еп8

ВТОРНИК, 8 ЮНИ

7:00         Новините с Яна Грудева и Георги Любенов

10:00       Антракт

11:00      „Трима крале” – военна драма с Джордж Клуни, Марк Уолбърг, Айс Кюб

13:00       Новините

13:30       Телестар

14:00       Най-доброто за теб – с2, еп7

15:00       Богати съпруги – с1, eп7

16:00       Тангото на Джулия – с1, еп7

17:00       Новините

17:30       Баровки – с2, еп9

17:50       Вярвай ми – еп9

18:45       Новините

19:45       Парична клопка – еп14

20:45       Законът на улицата – с2, еп2

21:45       Новините

22:15       Брегова охрана – с1, еп1

23:15       Смъртоносна битка – еп8

0:05         Новините

1:00         Антракт

2:00         Брегова охрана – с1, еп1

3:00         Смъртоносна битка – еп8

4:00         Богати съпруги – с1, eп7

5:00         Тангото на Джулия – с1, еп7

6:00         Вярвай ми – еп9

СРЯДА, 9 ЮНИ

7:00         Новините с Яна Грудева и Георги Любенов

10:00       Антракт

11:00       Парична клопка – еп14

12:00       Запазено за жени

13:00       Новините

13:30       Телестар

14:00       Най-доброто за теб – с2, еп8

15:00       Богати съпруги – с1, eп8

16:00       Тангото на Джулия – с1, еп8

17:00       Новините

17:30       Баровки – с2, еп10

17:50       Вярвай ми – еп10

18:45       Новините

19:45       Парична клопка – еп15

20:45       Законът на улицата – с2, еп3

21:45       Новините

22:15       Брегова охрана – с1, еп2

23:15       Смъртоносна битка -еп9

0:05         Новините

1:00         Антракт

2:00         Брегова охрана – с1, еп2

3:00         Смъртоносна битка – еп9

4:00         Богати съпруги – с1, eп8

5:00         Тангото на Джулия  – с1, еп8

6:00         Вярвай ми – еп10

ЧЕТВЪРТЪК, 10 ЮНИ

7:00         Новините с Яна Грудева и Георги Любенов

10:00       Антракт

11:00       Парична клопка – еп15

12:00       Запазено за мъже

13:00       Новините

13:30       Телестар

14:00       Най-доброто за теб – с2, еп9

15:00       Богати съпруги – с2, eп1

16:00       Тангото на Джулия – с1, еп9

17:00       Новините

17:30       Баровки – с2, еп11

17:50       Вярвай ми – еп11

18:45       Новините

19:45       „8 секунди” – драма с Люк Пери, Джеймс Ребърн

21:45       Новините

22:15       Брегова охрана – с1, еп3

23:15       Смъртоносна битка – еп10

0:05         Новините

1:00         Антракт

2:00         Брегова охрана – с1, еп3

3:00         Смъртоносна битка – еп10

4:00         Богати съпруги – с2, eп1

5:00         Тангото на Джулия – с1, еп9

6:00         Вярвай ми – еп11

ПЕТЪК, 11 ЮНИ

7:00         Новините с Яна Грудева и Георги Любенов

10:00       Антракт

11:00       „8 секунди” – драма с Люк Пери, Джеймс Ребърн

13:00       Новините

13:30       Телестар

14:00       Най-доброто за теб – с2, еп10

15:00       Богати съпруги – с2, eп2

16:00       Тангото на Джулия – с1, еп10

17:00       Новините

17:30       Баровки – с2, еп12

17:50       Вярвай ми – еп12

18:45       Новините

19:45       „Бягство” – екшън със Салма Хайек, Стивън Болдуин, Лорънс Фишбърн

21:30       „Фатално ускорение” – екшън с Робърт Урих, Патриша Калембер

23:15       Джеси – с1, еп8,9

0:05         Новините

1:00         Антракт

2:00         „Бягство” – екшън със Салма Хайек, Стивън Болдуин, Лорънс Фишбърн

4:00         Богати съпруги – с2, eп2

5:00         Тангото на Джулия – с1, еп10

6:00         Вярвай ми – еп12

СЪБОТА, 12 ЮНИ

7:00         Кодово име: Съседските деца – с3, eп4,5

8:00         Новините с Вяра Деянова и Денислав Борисов

10:00       Оушън Стар – с1, еп7,8

11:00       Запазено за жени

12:00       Надхитри блондинките – с1, еп1

13:30       Смъртоносен боец – еп8

14:00       „Фатално ускорение” – екшън с Робърт Урих, Патриша Калембер

15:45       Съседски войни – с2, еп6

16:10       90210 – eп1

17:00       „Долината на прозрението” – драма с Крис Клайн, Гретчен Мол, Зак Майлс

18:45       Новините

19:45       „Мистър Дийдс” – комедия с Роб Шнайдер, Адам Сандлър

21:30       „Още знам какво направи миналото лято” – трилър с Дженифър Лав Хюит, Фреди Принс-младши

23:15       Джеси – с1, еп10,11

0:05         Новините

1:00         „Долината на прозрението” – драма с Крис Клайн, Гретчен Мол, Зак Майлс

3:00         „Още знам какво направи миналото лято” – трилър с Дженифър Лав Хюит, Фреди Принс-младши

5:00         Запазено за жени

6:00         90210 – eп1

НЕДЕЛЯ, 13 ЮНИ

7:00         Кодово име: Съседските деца – с3, eп6,7

8:00         Новините с Вяра Деянова и Денислав Борисов

10:00       Оушън Стар – с1, еп9,10

11:00       Запазено за мъже

12:00       Надхитри блондинките – с1, еп2

13:30       Смъртоносен боец – еп9

14:00       „Мистър Дийдс” – комедия с Роб Шнайдер, Адам Сандлър

15:45       Съседски войни – с2, еп7

16:10       90210 – eп2

17:00       „Хлапе под наем” – семеен с Лесли Нилсен, Кристофър Лойд, Мат Маккой

18:45       Новините

19:45       „Матрицата: Революции” – екшън с Моника Белучи, Киану Рийвс

22:00       „Беглецът” – трилър с Харисън Форд

0:05         Новините

1:00         „Матрицата: Революции” – екшън с Моника Белучи, Киану Рийвс

3:00         „Беглецът” – трилър с Харисън Форд

5:00         Запазено за мъже

6:00         90210 – eп2

Коментари (0)

Публикувано в на 31 май 2010 г.