Гледай News 7 – футбол, новини, документалистика /програма/

Представяме програмата от първите дни на излъчването на News 7 – телевизията, която замества ББТ. За начало каналът залага на новини, футбол и документалистика

Понеделник – 11 март

06:00 „Родословното дърво на човека“ – док. филм
08:00 „Най-удивителните фотографии на Нешанъл Джиографик: Светкавица“ – док. поредица
08:30 Документален филм
09:00 „Пътуване със Си Ен Ен – Ханой“ – док. поредица
09:30 „Най-удивителните фотографии на Нешанъл Джиографик: Изкуствени рифове“ – док. поредица
10:00 „Потайностите на Флоренция“ – док. филм
11:00 „Тайни от древността: Ръководство за лов на вещици“ – док. филм
12:00 „Джорд У. Буш: Интервю за 11-ти септември“ – док. филм
13:00 „Най-удивителните фотографии на Нешанъл Джиографик: Убийствено течение“ – док. поредица
13:30 Документален филм
14:00 „Архитектът Луканов“ – док. филм на Валерия Касиян
15:00 „Извънземно нашествие“ – док. филм
16:00 „Най-удивителните фотографии на Нешанъл Джиографик: Кунгфу в Шаолин“ – док. поредица
16:30 „Най-удивителните фотографии на Нешанъл Джиографик: Светкавица“ – док. поредица
17:00 Документален филм
17:30 „Пътуване със Си Ен Ен – Куала Лумпур“- док. поредица
18:00 „Световните лидери: Жак Ширак“ – док. филм
19:00 „Световните лидери: Никола Саркози“ – док. филм
20:00 НОВИНИ
21:00 „Позната Вселена: Има ли някой там?“ – док. поредица
22:00 „Босове под прикритие“ – риалити, 1 еп.
23:00 НОВИНИ
00:00 „А група: Литекс – Локомотив (Пловдив)”
01:30 НОВИНИ
02:30 „Пътуване със Си Ен Ен – Куала Лумпур“ – док. поредица
03:00 „Босове под прикритие“ – риалити, 1 еп.
04:00 НОВИНИ
05:00 „А група: Литекс – Локомотив (Пловдив)”

Вторник – 12 март

06:00 „Хирошима: на следващия ден“ – док. филм
07:00 „Джорд У. Буш: Интервю за 11-ти септември“ – док. филм
08:00 „Най-удивителните фотографии на Нешанъл Джиографик: Убийствено течение“ – док. поредица
08:30 Документален филм
09:00 „Пътуване със Си Ен Ен – Пекин“ – док. поредица
09:30 „Най-удивителните фотографии на Нешанъл Джиографик: Светкавица“ – док. поредица
10:00 „Босове под прикритие“ – риалити, 1 еп.
11:00 „Позната Вселена: Има ли някой там?“ – док. поредица
12:00 „Пътуване със Си Ен Ен – Куала Лумпур“ – док. поредица
12:30 „Най-удивителните фотографии на Нешанъл Джиографик: Кунгфу в Шаолин“ – док. поредица
13:00 „Най-удивителните фотографии на Нешанъл Джиографик: Пакистан“ – док. поредица
13:30 Документален филм
14:00 „Босове под прикритие“ – риалити, 1 еп.
15:00 „Позната Вселена: Има ли някой там?“ – док. поредица
16:00 „Най-удивителните фотографии на Нешанъл Джиографик: Опрашители“ – док. поредица
16:30 „Най-удивителните фотографии на Нешанъл Джиографик: Убийствено течение“ – док. поредица
17:00 Документален филм
17:30 „Пътуване със Си Ен Ен – Ханой“ – док. поредица
18:00 „Позната Вселена: Има ли някой там?“ – док. поредица
19:00 „Босове под прикритие“ – риалити, 1 еп.
20:00 НОВИНИ
21:00 „Позната Вселена: Сблъсък?“ – док. поредица
22:00 „Босове под прикритие“ – риалити, 2 еп.
23:00 НОВИНИ
00:00 „А група: Берое – Лудогорец (Пловдив)”
01:30 НОВИНИ
02:30 „Пътуване със Си Ен Ен – Ханой“ – док. поредица
03:00 „Босове под прикритие“ – риалити, 2 еп.
04:00 НОВИНИ
05:00 „А група: Берое – Лудогорец (Пловдив)”

Сряда – 13 март

06:00 „Босове под прикритие“ – риалити, 1 еп.
07:00 „Позната Вселена: Има ли някой там?“ – док. поредица
08:00 „Най-удивителните фотографии на Нешанъл Джиографик: Пакистан“ – док. поредица
08:30 Документален филм
09:00 „Пътуване със Си Ен Ен – Куала Лумпур“ – док. поредица
09:30 „Най-удивителните фотографии на Нешанъл Джиографик: Убийствено течение“ – док. поредица
10:00 „Босове под прикритие“ – риалити, 2 еп.
11:00 „Позната Вселена: Сблъсък“ – док. поредица
12:00 „Пътуване със Си Ен Ен – Оукланд“ – док. поредица
12:30 „Най-удивителните фотографии на Нешанъл Джиографик: Опрашители“ – док. поредица
13:00 „Най-удивителните фотографии на Нешанъл Джиографик: Маорите в близък план“ – док. поредица
13:30 Документален филм
14:00 „Босове под прикритие“ – риалити, 2 еп.
15:00 „Позната Вселена: Сблъсък“ – док. поредица
16:00 „Най-удивителните фотографии на Нешанъл Джиографик: Изкуствени рифове“ – док. поредица
16:30 „Най-удивителните фотографии на Нешанъл Джиографик: Пакистан“ – док. поредица
17:00 Документален филм
17:30 „Пътуване със Си Ен Ен – Пекин“ – док. поредица
18:00 „Позната Вселена: Сблъсък“ – док. поредица
19:00 „Босове под прикритие“ – риалити, 2 еп.
20:00 НОВИНИ
21:00 „Позната Вселена: Космически бури“ – док. поредица
22:00 „Босове под прикритие“ – риалити, 3 еп.
23:00 НОВИНИ
00:00 „Италианската Серия А: Лацио – Фиорентина“
01:30 НОВИНИ
02:30 „Пътуване със Си Ен Ен – Пекин“ – док. поредица
03:00 „Босове под прикритие“ – риалити, 3 еп.
04:00 НОВИНИ
05:00 „Италианската Серия А: Лацио – Фиорентина“

Четвъртък – 14 март

06:00 „Босове под прикритие“ – риалити, 2 еп.
07:00 „Позната Вселена: Сблъсък“ – док. поредица
08:00 „Най-удивителните фотографии на Нешанъл Джиографик: Маорите в близък план“ – док. поредица
08:30 Документален филм
09:00 „Пътуване със Си Ен Ен – Хонг Конг – Истанбул“ – док. поредица
09:30 „Най-удивителните фотографии на Нешанъл Джиографик: Пакистан“ – док. поредица
10:00 „Босове под прикритие“ – риалити, 3 еп.
11:00 „Позната Вселена: Космически бури“ – док. поредица
12:00 „Пътуване със Си Ен Ен – Ханой“ – док. поредица
12:30 „Най-удивителните фотографии на Нешанъл Джиографик: Изкуствени рифове“ – док. поредица
13:00 „Най-удивителните фотографии на Нешанъл Джиографик: Екстремни близки планове“ – док. поредица
13:30 Документален филм
14:00 „Босове под прикритие“ – риалити, 3 еп.
15:00 „Позната Вселена: Космически бури“ – док. поредица
16:00 „Най-удивителните фотографии на Нешанъл Джиографик: Светкавица“ – док. поредица
16:30 „Най-удивителните фотографии на Нешанъл Джиографик: Маорите в близък план“ – док. поредица
17:00 Документален филм
17:30 „Пътуване със Си Ен Ен – Делхи“ – док. поредица
18:00 „Позната Вселена: Космически бури“ – док. поредица
19:00 „Босове под прикритие“ – риалити, 3 еп.
20:00 НОВИНИ
21:00 „Позната Вселена: До край“ – док. поредица
22:00 „Босове под прикритие“ – риалити, 4 еп.
23:00 НОВИНИ
00:00 „Италианската Серия А: Генуа – Милан“
01:30 НОВИНИ
02:30 „Пътуване със Си Ен Ен – Делхи“ – док. поредица
03:00 „Босове под прикритие“ – риалити, 4 еп.
04:00 НОВИНИ
05:00 „Италианската Серия А: Генуа – Милан“

Петък – 15 март

06:00 „Босове под прикритие“ – риалити, 3 еп.
07:00 „Позната Вселена: Космически бури“ – док. поредица
08:00 „Най-удивителните фотографии на Нешанъл Джиографик: Естремни близки планове“ – док. поредица
08:30 Документален филм
09:00 „Пътуване със Си Ен Ен – Оукланд“ – док. поредица
09:30 „Най-удивителните фотографии на Нешанъл Джиографик: Маорите в близък план“ – док. поредица
10:00 „Босове под прикритие“ – риалити, 4 еп.
11:00 „Позната Вселена: До край“ – док. поредица
12:00 „Пътуване със Си Ен Ен – Делхи“ – док. поредица
12:30 „Най-удивителните фотографии на Нешанъл Джиографик: Светкавица“ – док. поредица
13:00 „Най-удивителните фотографии на Нешанъл Джиографик: Рио без маска“ – док. поредица
13:30 Документален филм
14:00 „Босове под прикритие“ – риалити, 4 еп.
15:00 „Позната Вселена: До край“ – док. поредица
16:00 „Най-удивителните фотографии на Нешанъл Джиографик: Убийствено течение“ – док. поредица
16:30 „Най-удивителните фотографии на Нешанъл Джиографик: Рио без маска“ – док. поредица
17:00 Документален филм
17:30 „Пътуване със Си Ен Ен – Хонг Конг – Истанбул“ – док. поредица
18:00 „Позната Вселена: До край“ – док. поредица
19:00 „Босове под прикритие“ – риалити, 4 еп.
20:00 НОВИНИ
21:00 „Позната Вселена: Бомби със закъснител“ – док. поредица
22:00 „Дървото на живота“ – историческа семейна сага, България, 2013, 2 еп.
23:00 НОВИНИ
00:00 „Италианската Серия А: Удинезе – Рома“
01:30 НОВИНИ
02:30 „Пътуване със Си Ен Ен – Хонг Конг – Истанбул“ – док. поредица
03:00 „Дървото на живота“ – историческа семейна сага, България, 2013, 2 еп.
04:00 НОВИНИ
05:00 „Италианската Серия А: Удинезе – Рома“

Събота – 09 март

07:00 „Документален филм“
08:00 „Документален филм“
09:00 „Документален филм“
10:00 „Документален филм“
11:00 „Документален филм“
12:00 „Документален филм“
13:00 „Документален филм“
14:00 „Документален филм“
15:00 „Документален филм“
16:00 „Документален филм“
17:00 „Документален филм“
17:30 „А група: Литекс – Локомотив (Пловдив)”
20:00 „НОВИНИ“
21:00 „Документален филм“
21:45 „Италианската Серия А: Удинезе – Рома“
23:00 „НОВИНИ“
00:00 „Документален филм“
01:00 „Документален филм“
02:00 „Документален филм“
03:00 „Документален филм“
04:00 „Документален филм“
05:00 „Документален филм“
06:00 „Документален филм“
07:00 „Документален филм“

Неделя – 10 март

07:00 „Документален филм“
08:00 „Документален филм“
09:00 „Документален филм“
10:00 „Документален филм“
11:00 „Документален филм“
12:00 „Документален филм“
13:00 „Документален филм“
14:00 „Документален филм“
15:00 „Документален филм“
16:00 „Италианската Серия А: Ювентус – Катания“
18:00 „А група: Берое – Лудогорец”
20:00 „НОВИНИ“
21:00 „Документален филм“
22:00 „Документален филм“
23:00 „НОВИНИ“
00:00 „Документален филм“
01:00 „Документален филм“
02:00 „Документален филм“
03:00 „Документален филм“
04:00 „Документален филм“
05:00 „Документален филм“
06:00 „Документален филм“
07:00 „Документален филм“

Коментари (0)

Публикувано в на 5 март 2013 г.