Ден на национален траур – актуални ТВ програми

 Нова телевизия – СЪБОТА, 14.04.2018 год.  

07.00 „Нощна смяна” – сериен филм, сезон 1

08.00 „Събуди се” – предаване

11.00 „Съдебен спор” – предаване на NOVA

12.00 Новините на NOVA

12.30 Темата на NOVA

13.00 „Добре дошъл у дома” с уч. на Люк Пери, Ерика Сера, Дарси Лори, Майкъл Тайджен, Грейм Дъфи и др.

14.50 „Сватбен обет“ –  с уч. на Рейчъл Макадaмс, Чанинг Тейтъм, Сам Нийл, Джесика Ланг, Уенди Креусън, Татяна Маслани и др.

17.00 „Съдби на кръстопът” – предаване на NOVA

17.55 „Теглене на Лото 5 от 35 – „Златната топка”  

18.00 „Ничия земя” – предаване

19.00 Новините на NOVA – централна емисия

20.00 „Отмъстителите”– с уч. на Робърт Дауни Младши, Крис Евънс, Марк Ръфало, Крис Хемсуърт, Скарлет Йохансон, Джеръми Ренър, Стелън Скарсгард, Самюел Джаксън, Гуинет Полтроу, Том Хидълстън и др.

23.00 „Игра на нерви“ (премиера)    с уч. на Ема Робъртс, Джулиет Луис, Дейв Франко, Самира Уайли, Емили Мийд и др.

01.00 „Под прицел“ –  с уч. на Клинт Истууд, Джон Малкович, Рене Русо, Дилан МакДермът, Гари Коул, Джон Махони  и др.

04.45 „Игра на нерви“ –  с уч. на Ема Робъртс, Джулиет Луис, Дейв Франко, Самира Уайли, Емили Мийд и др. /п/

bTV – СЪБОТА, 14 април – ДЕН НА НАЦИОНАЛЕН ТРАУР

06:00 – „Чудовища срещу извънземни” – анимация

07:00 – „Двама мъже и половина” – сериал, с.4, еп.6,7

08:00 – „Тази събота и неделя” – предаване с водещи Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова

12:00 – bTV Новините – обедна емисия

12:30 – „НепознатиТЕ“ – документална поредица

13:00 –„Анна Каренина” (първа част) – драма, романтика, исторически  (Италия, Франция, Испания, Литва, 2013), режисьор – Кристиан Дюге, актьори – Стасис Балтакис, Илья Березницкас, Леа Боско,Витория Пучини, Сантяго Кабрера, Бенямин Садлер, Лу де Лааге, Макс фон Тун, Ангела Молина, Сидни Ром и др.

15:00 – „Истински истории“

16:00 – „Къщата на езерото” – , драма, романтичен, САЩ, 2006 г., режисьор: Алехандро Агрести, Актьори: Киану Рийвс, Сандра Бълок, Дилан Уолш, Кристофър Плъмър

18:00 – „Карбовски: Втори план“ – документална поредица с водещ Мартин Карбовски

19:00 – bTV Новините – централна емисия

19:30 – bTV Репортерите  – поредица за журналистически филми и разследвания

20:00 –„Код: Олимп” – екшън, трилър (САЩ, 2013),  режисьор – Антоан Фукуа, актьори – Джерард Бътлър, Арън Екхарт, Финли Джейкъбсън, Дилън Макдермът, Рик Юн, Морган Фриймън, Анджела Басет, Мелиса Лео, Рада Мичъл, Коул Хаузър, Фил Остин, Джеймс Ингерсол и др.

22:30 – „Титаник“ – драма, романтичен ( САЩ, 1997), режисьор – Джеймс Камерън, актьори -Били Зейн, Леонардо Ди Каприо, Кейт Уинслет, Дейвид Уорнър, Кати Бейтс и др.

02:00 – „Дневниците на вампира“ – сериал, с.6, еп.18
03:00 –„Cool…T” – лайфстайл предаване с водещ Петя Дикова /п./
04:00 –„Времето лети”– сериал, с.3, еп.13

05:30 – „Двама мъже и половина” /п./ – сериал

БНТ 1 – СЪБОТА, 14.04.2018 год.

07.00 „Нощна смяна” – сериен филм, сезон 1
08.00 „Събуди се” – предаване
11.00 „Съдебен спор” – предаване на NOVA
12.00 Новините на NOVA
12.30 Темата на NOVA
13.00 „Добре дошъл у дома” – с уч. на Люк Пери, Ерика Сера, Дарси Лори, Майкъл Тайджен, Грейм Дъфи и др.
14.50 „Сватбен обет“ – с уч. на Рейчъл Макадaмс, Чанинг Тейтъм, Сам Нийл, Джесика Ланг, Уенди Креусън, Татяна Маслани и др.
17.00 „Съдби на кръстопът” – предаване на NOVA
17.55 „Теглене на Лото 5 от 35 – „Златната топка”
18.00 „Ничия земя” – предаване
19.00 Новините на NOVA – централна емисия
20.00 „Отмъстителите”– с уч. на Робърт Дауни Младши, Крис Евънс, Марк Ръфало, Крис Хемсуърт, Скарлет Йохансон, Джеръми Ренър, Стелън Скарсгард, Самюел Джаксън, Гуинет Полтроу, Том Хидълстън и др.
23.00 „Игра на нерви“ (премиера) – с уч. на Ема Робъртс, Джулиет Луис, Дейв Франко, Самира Уайли, Емили Мийд и др.
01.00 „Под прицел“ – с уч. на Клинт Истууд, Джон Малкович, Рене Русо, Дилан МакДермът, Гари Коул, Джон Махони и др.
04.45 „Игра на нерви“ – с уч. на Ема Робъртс, Джулиет Луис, Дейв Франко, Самира Уайли, Емили Мийд и др. /п/

Коментари (1)

Публикувано в на 14 април 2018 г.