Резултати от колежански футбол, класации, акценти: USC, круиз в Орегон до най-добрия франчайз на Pac-12

Седмица 5 от сезона на колежанския футбол беше по-нелепа, тъй като 10 отбора, класирани в Топ 25 на AP, претърпяха загуби. Но не. 6 USC, бр. 12 Юта и бр. 13 Орегон се грижи за бизнеса си у дома срещу противници от Лигата, Pac-12 UCLA срещу No. 15 Една нощ след падането на Вашингтон избягва значителна касапница.

Троянците се насладиха на добро представяне при победата с 42-25 над Аризона Стейт, като куотърбекът Калеб Уилямс завърши 27 от 37 подавания за 348 ярда и три тъчдауна. Уилямс добави още един резултат на терена, като очерта слабото представяне от миналата седмица в огледалото за обратно виждане с победа със 17-14 над Орегон Стейт.

В мачовете 4-1 Вашингтон Стейт и 4-1 Юта преди седмица троянците трябваше да коригират нещата. Въпреки че атаката продължи през по-голямата част от нощта, USC позволи на Аризона Стейт да отбележи при първите си три притежания, преди защитата да намери опора в третата четвърт. В крайна сметка тъчдаун връзка от 4 ярда между Уилямс и Кайрън Хъдсън с оставащи 10:54 постави Троянците напред с 42-25 и сложи край на всяка игра.

CBS Sports е тук на всяка крачка от пътя, за да ви държи в течение с най-новите резултати, акценти и сюжетни линии през целия ден.

Резултати от колежански футбол, график: Седмица 5

Военновъздушни сили 13, ВМС 10 – Преглед
Не. 4 Мичиган 27, Айова 14 – Преглед
Не. 14 Ole Miss 22, бр. 7 Кентъки 19 – Бунтовници, характерната победа на Кифин
TCU 55, бр. 18 Оклахома 24 – Бързо пада до 0-2 в Големите 12
Не. 2 Алабама 49, бр. 20 Арканзас 26 – Тайд преодолява загубата на Йънг с победа