Обзор на НФЛ: Ню Йорк Джетс шокира Бъфало Билс въпреки злополуката с камерата | NFL

Защитата на Джетс блокира Джош Алън, Зак Уилсън хвърли пас за тъчдаун, а Грег Зуерлин вкара гол от 28 ярда с 1:43 до края, за да изведе Ню Йорк до шокираща победа с 20-17 над Бъфало Билс в неделя. .

При равен мач на 17, Джетс получиха топката на собствената си линия от четири ярда с 7:53 до края и избягаха надолу по терена. След като Билс маршируваха надолу към 18-те в осем поредни игри срещу уморена защита на Бъфало, Уилсън се свърза с Дензъл Мимс за 12 ярда на трети и пет. Но стремежът спря, когато Уилсън беше уволнен от Тамар Хамлин на трета позиция и Джетс се задоволиха с гол от игра на Зуерлин.

Алън получи топката с шанс за равенство или победа, но не можа да се справи много срещу Джетс (6-3). Задържащо обаждане на Дион Доукинс развали дългото пауза за Стивън Дигс. Две пиеси по-късно Прайс Хъф извади Алън, а Бъфало се възстанови на 14. След неизпълнение на Дигс, Алън пусна дълбок отчаян пас към Гейб Дейвис, но новобранецът Чаз Гарднър изби топката, за да подпечата победата. Реактивни самолети. Това също сложи край на поредицата от четири победи на Билс.

Ню Йорк навлиза в почивката си след седмицата, като изостава от водещия в АФК Изток Бъфало (6-2) с половин игра. Джетс се справиха с малко забавяне през второто полувреме поради неизправност на камерата отгоре. „Случва се само на Джетс“, каза усмихнатият треньор Робърт Салех.

Работници поправят дистанционна камера, след като се отправиха надолу по терена по време на мача Bills-Jets. Снимка: Noah K Murray/AP

Нападението на Джетс тръгна надолу, когато камерата на SkyCam излезе извън контрол и се завъртя ниско в средата на терена, забавяйки играта с 12 минути. Камера с дистанционно управление, използвана за снимки отгоре, се потопи нагоре и надолу по полето, докато операторът на камерата не я прикрепи.

Маями Делфинс 35–32 Чикаго Беърс

Туа Таговайлоа хвърли три тъчдауна, Тайрийк Хил получи 143 ярда, а Маями Делфинс счупи рекорда на Джъстин Фийлдс.

В мач, в който нито един от отборите не направи много, за да спре другия, Делфините (6-3) нямаха проблеми с преместването на топката срещу здрава защита и направиха достатъчно игри, за да спечелят третата си победа.

Фийлдс пробяга 178 ярда, максимум един NFL защитник в мач от редовния сезон. Той хвърли за тъчдаун от 61 ярда и отбеляза три точки. Стана първият играч от най-малко 1950 г. с поне 150 ярда бързане и три TD паса в игра. Изпълнението му осигури късен шанс за Мечките (3-6). Те получиха топката в Маями 28 с по-малко от три минути до края. Но на четвърто и 10 при 42, Фийлдс хвърли непълен пас на Екуанимиъс Сейнт Браун, запечатвайки петата загуба на Чикаго в шест мача.

Грийн Бей Пакърс 9-15 Детройт Лайънс

Арън Роджърс достигна връх в кариерата си с три прихващания и хвърли непълен пас на четвърто място от Детройт 17 в последната минута, което позволи на Лъвовете да удържат победата над Грийн Бей Пакърс.

Лъвовете (2-6) прекъснаха поредица от пет загуби.
Пакърс (3-6) загубиха пет поредни загуби за първи път от 2008 г., когато Роджърс беше техният четирикратен титуляр за първата година на НФЛ.

Детройт се опита да подпечата победата в края на четвъртия, когато треньорът Дан Кембъл го направи на четвърто и 3 от Green Bay 43. Пасът на Гоф беше незавършен. Роджърс не успя да се възползва. Той излезе извън границите на Детройт 17 и превърна четвърта и две в Самори Туре. Двукратният управляващ NFL MVP Роджърс завърши със слаба игра като цяло, след като хвърли четири поредни непълни подавания. . Беше 23 от 42 за 291 ярда с TD и три прихващания за пети път в кариерата си.

Каролина Пантърс 21–42 Синсинати Бенгалс

Джо Миксън се втурна за 153 ярда и отбеляза пет тъчдауна, докато Синсинати Бенгалс водеха с 35-0 на полувремето по пътя към победата. Миксън, който имаше три ТД през цялата година, вкара четири пъти само през първото полувреме, първият при три къси удара и четвъртият при подаване от 12 ярда към Джо Бъроу, преди да завърши 22 за 28 за 206 ярда. Той зае място в полза на Брандън Алън в края на третата четвърт.

Бенгалс (5-4) се върнаха след сърцераздирателна загуба в понеделник вечерта от северния съперник на AFC Кливланд, за да надскочат Каролина (2-7) рано и да доминират в защитата. Синсинати позволи на Пи Джей Уокър само девет ярда за подаване и го пресече два пъти през първото полувреме, преследвайки бившия куотърбек на XFL до пейката в полза на Бейкър Мейфийлд.

Сиатъл Сийхоукс 31–21 Аризона Кардиналс

Джино Смит хвърли 275 ярда и два тъчдауна, новобранецът Кенет Уокър III бяга за 109 ярда и два гола, а Сиатъл Сийхоукс спечели четвъртата си поредна игра. Водещият в NFC Запад Сиатъл (6-3) продължава неочаквания си скок, докато Кардиналите (3-6) са загубили четири от пет.

Викинги от Минесота 20–17 Вашингтонски командири

Кърк Казънс хвърли два паса за тъчдаун, Харисън Смит удари Тейлър Хайнике, за да постави изравнителния резултат, а Минесота Викингс се върнаха, за да победят Вашингтон Командърс, за да удължат победната си серия до шест.

Казънс, който играе в първия си мач във Вашингтон като зрител, се възстанови от прихващане в края на първото полувреме, за да поведе 68-ярдов драйв, който завърши с гол от игра на Грег Джоузеф след един от няколкото големи попадения, които пое. .

Прехващането на Смит в средата на четвъртата четвърт даде на викингите топката в червената зона. Казънс се свърза с Далвин Кук на 12-ярдов TD пас, който беше едно от най-добрите хвърляния в играта и компенсира някои предишни грешки. Той завърши 22 от 40 за 265 ярда. След ненужно грубо наказание при първия опит за игра от полета позволи на Минесота да изтече времето, Джоузеф продължи удара от 28 ярда с 12 секунди до края.

Лос Анджелис Чарджърс 20–17 Атланта Фалкънс

Три дни след като подписа като свободен агент, Камерън Дикър вкара гол от игра в края на мача, 37-ярдов удар, който издигна Лос Анджелис Чарджърс над Атланта Фалкънс.

Дикър също направи гол от 31 ярда с 5:27 оставащи, за да изравни играта на 17. Новобранецът от Тексас бе привлечен в тренировъчния състав в четвъртък и беше активиран в неделя на мястото на контузения Дъстин Хопкинс. Това беше вторият мач на Дикър от НФЛ – той направи късен гол за Филаделфия Ийгълс през седмица 5 вместо контузия.

Лас Вегас Рейдърс 20–27 Джаксънвил Джагуарс

Травис Етиен успя да направи два тъчдауна и Джаксънвил Джагуарс най-накрая спечелиха близък мач, набирайки изоставане от 17 точки, за да победят Лас Вегас Рейдърс.

Това беше второто най-голямо завръщане в историята на франчайза за Jaguars (3-6), които се събраха от дупка от 21 точки, за да победят New York Giants през 2014 г.

Raiders (2-6), които бяха изключени миналата седмица в Ню Орлиънс, доминираха рано. Те отбелязаха при четири от първите си пет притежания и водеха с 20-7 точно преди полувремето. Даванте Адамс беше неудържим, тъй като хвана девет подавания за 146 ръна и два гола в първите 30 минути. Но Джаксънвил в крайна сметка се изправи срещу петкратния професионалист, който имаше едно приемане без ярд след полувремето.

Индианаполис Колтс 3–26 Ню Инглънд Пейтриътс

Мак Джоунс направи пас за тъчдаун, Ник Фолк добави четири гола от полето, а Пейтриътс завършиха с девет сака, за да помогнат на Нова Англия да победи Индианаполис Колтс.

Победата издига Патриотите (5-4) над .500 за първи път. Колтс (3-5-1) загубиха три поредни и все още нямат победа, откакто преместиха куотърбека Мат Райън в полза на втория играч Сам Елингер.

READ  Най-ново интервю с Amber Heart: Джони Деп обвинява бившата съпруга в „преоформяне“ на случая в NBC Citytown